top of page

HİZMET KULLANIM ŞARTLARI

GENEL BAKIŞ

 Bu internet sitesi SVENN Ahşap Saat tarafından işletilmektedir. Site genelinde “biz” ve “bizim” terimleri SVENN Ahşap Saat'i ifade eder. SVENN Ahşap Saat, burada belirtilen tüm şartları, koşulları, politikaları ve bildirimleri kabul etmeniz şartıyla, bu sitede size sunulan tüm bilgileri, araçları ve hizmetleri içeren kullanıcıya bu internet sitesini sunar.


Sitemizi ziyaret ederek ve / veya bizden bir şey satın alarak, “Hizmet ”imize katılırsınız ve bu ek şartlar ve koşullar dahil olmak üzere aşağıdaki şartlar ve koşullara (“ Hizmet Şartları ”,“ Şartlar ”) bağlı kalmayı kabul edersiniz. Bu Hizmet Şartları, tarayıcı, satıcı, müşteri, tüccar ve / veya içerik katkısı olan kullanıcılar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere sitenin tüm kullanıcıları için geçerlidir.

İnternet sitemize erişmeden veya sitemizi kullanmadan önce lütfen bu hizmet  şartlarını dikkatle okuyun. Sitenin herhangi bir bölümüne erişerek veya siteyi kullanarak bu Hizmet Şartları'na tabi olmayı kabul etmiş olursunuz. Bu sözleşmenin tüm hüküm ve koşullarını kabul etmiyorsanız, web sitesine erişemez veya herhangi bir hizmet kullanamazsınız. Bu Hizmet Koşulları bir teklif olarak kabul edilirse, kabul açıkça bu Hizmet Koşulları ile sınırlıdır.

Mevcut mağazaya eklenen tüm yeni özellikler veya araçlar da Hizmet Koşullarına tabidir. Hizmet Şartları'nın en güncel sürümünü istediğiniz zaman bu sayfada inceleyebilirsiniz. İnternet sitemize güncelleme ve / veya değişiklik göndererek bu Hizmet Şartlarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Değişiklikler için bu sayfayı periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişikliğin yayınlanmasının ardından web sitesini kullanmaya veya bu siteye erişmeye devam etmeniz, bu değişikliklerin kabul edildiği anlamına gelir.

Mağazamız Shopify Inc altyapısı kullanmaktadır. Bize ürünlerimizi ve hizmetlerimizi size sunmamızı sağlayan çevrimiçi e-ticaret platformudur.

BÖLÜM 1 - ÇEVRİMİÇİ MAĞAZA ŞARTLARI

 Ürünlerimizi herhangi bir yasadışı veya yetkisiz amaç için kullanamazsınız veya Hizmet'i kullanırken yargı alanınızdaki (telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) yasaları ihlal edemezsiniz.


Herhangi bir virüs ya da yıkıcı nitelikte bir kod iletmemelisiniz.

Şartların herhangi birinin ihlali veya ihlali Hizmetlerinizin derhal feshedilmesine neden olacaktır.

BÖLÜM 2 - GENEL KOŞULLAR

 Herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle herhangi bir kişiye hizmeti reddetme hakkımızı saklı tutarız.


İçeriğinizin (kredi kartı bilgileri dahil değil) şifrelenmemiş olarak aktarılabileceğini ve çeşitli ağlar üzerinden aktarımları içerebileceğini; bağlantı ağlarının veya cihazlarının teknik gereksinimlerine uyacak ve bunlara uyum sağlayacak değişiklikler. Kredi kartı bilgileri her zaman ağlar üzerinden aktarım sırasında şifrelenir.

Tarafımızdan açık yazılı izin alınmaksızın, hizmetin herhangi bir bölümünü, hizmetin kullanımını veya hizmete veya hizmetin sağlandığı internet sitesindeki herhangi bir kişiyi çoğaltmamayı, kopyalamamayı, satmamayı, yeniden satmamayı veya kullanmamayı kabul edersiniz. .

Bu sözleşmede kullanılan başlıklar yalnızca kolaylık olması açısından dahil edilmiştir ve bu Koşulları sınırlamaz veya başka bir şekilde etkilemez.

BÖLÜM 3 - BİLGİLERİN DOĞRULUĞU

 Bu sitede sunulan bilgilerin doğru, tam veya güncel olmadığından biz sorumlu değiliz. Bu sitedeki materyaller yalnızca genel bilgi amaçlıdır ve birincil, daha doğru, daha eksiksiz veya daha zamanında bilgi kaynaklarına danışmadan karar vermek için tek temel olarak kullanılmamalı veya kullanılmamalıdır. Bu sitedeki malzemeye güvenmek sizin sorumluluğunuzdadır.


Bu site belirli tarihsel bilgiler içerebilir. Tarihsel bilgiler, zorunlu olarak güncel değildir ve sadece referansınız için verilmiştir. Bu sitenin içeriğini istediğimiz zaman değiştirme hakkımız saklıdır, ancak sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemizdeki değişiklikleri izlemenin sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul edersiniz.

BÖLÜM 4 - HİZMETTE DEĞİŞİKLİK VE FİYATLAR

 Ürünlerimizin fiyatları önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.


Herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin Hizmeti (veya herhangi bir bölümünü veya içeriğini) değiştirme veya sonlandırma hakkımızı saklı tutarız.

Hizmette yapılacak herhangi bir değişiklik, fiyat değişikliği, askıya alma veya devam etmeme durumundan size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı yükümlü olmayacağız.

BÖLÜM 5 - ÜRÜNLER VEYA HİZMETLER (VARSA)

 Belirli ürün veya hizmetler yalnızca internet sitesi üzerinden çevrimiçi olarak bulunabilir. Bu ürünler veya hizmetler sınırlı miktarlara sahip olabilir ve yalnızca İade Politikamıza göre iade veya değişim yapabilir.


Mağazada görünen ürünlerimizin renklerini ve resimlerini mümkün olduğunca doğru bir şekilde göstermek için her türlü çabayı gösterdik. Bilgisayar monitörünüzün herhangi bir renk görüntüsünün doğru olacağını garanti edemeyiz.

Ürünlerimizin veya Hizmetlerimizin satışlarını herhangi bir kişiye, coğrafi bölgeye veya yargı yetkisine sınırlama hakkını saklı tutarız, ancak zorunlu değildir. Bu hakkı vaka bazında kullanabiliriz. Sunduğumuz ürün veya hizmetlerin miktarlarını sınırlama hakkımızı saklı tutarız. Ürünlerin veya ürün fiyatlandırmasının tüm açıklamaları, yalnızca bizim takdirimize bağlı olarak, önceden bildirilmeksizin herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Herhangi bir ürünü herhangi bir zamanda durdurma hakkımızı saklı tutarız. Bu sitede yapılan herhangi bir ürün veya hizmet için herhangi bir teklif yasaklandığında geçersizdir.

Sizin tarafınızdan satın alınan veya elde edilen herhangi bir ürün, hizmet, bilgi veya diğer materyalin kalitesinin beklentilerinizi karşılayacağını veya Hizmetteki herhangi bir hatanın düzeltileceğini garanti etmiyoruz. 

BÖLÜM 6 - FATURALANDIRMA VE HESAP BİLGİLERİNİN DOĞRULUĞU

 Bizimle verdiğiniz herhangi bir siparişi reddetme hakkımız saklıdır. Kendi takdirimize bağlı olarak, kişi başına, hane başına veya sipariş başına satın alınan miktarları sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabı tarafından veya aynı müşteri kartıyla veya aynı kredi kartıyla verilen siparişleri ve / veya aynı fatura ve / veya gönderim adresini kullanan siparişleri içerebilir. Bir siparişte değişiklik yapmamız veya iptal etmemiz durumunda, siparişin verildiği sırada verilen email ve / veya fatura adresi / telefon numarası ile iletişime geçerek sizi bilgilendirmeye çalışabiliriz. Tek kararımıza göre bayiler, yeniden satıcılar veya distribütörler tarafından verilen siparişleri sınırlama veya yasaklama hakkını saklı tutarız.


Mağazamızda yapılan tüm satın alımlar için güncel, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgileri sağlamayı kabul edersiniz. İşlemlerinizi tamamlayabilmemiz ve gerektiğinde sizinle iletişim kurabilmemiz için hesabınızı ve email adresiniz ile kredi kartı numaralarınız ve son kullanma tarihleri ​​dahil olmak üzere diğer bilgileri hemen güncellemeyi kabul edersiniz.

Daha fazla ayrıntı için lütfen İade Politikamızı inceleyin. 

BÖLÜM 7 - İSTEĞE BAĞLI ARAÇLAR

Size herhangi bir kontrolümüz veya girdimiz olmayan üçüncü taraf araçlarına erişim sağlayamayız.


Herhangi bir garanti, beyan veya şart olmaksızın ve herhangi bir onay almadan ”olduğu gibi” ve “mümkün olduğu gibi” bu araçlara erişim sağladığımızı kabul edersiniz. İsteğe bağlı üçüncü taraf araçlarının kullanımından kaynaklanan veya kullanımınızla ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceğiz.

Site aracılığıyla sunulan isteğe bağlı araçların herhangi bir şekilde kullanımı tamamen kendi sorumluluğunuzdadır ve kendi takdirinize bağlıdır ve ilgili üçüncü taraf sağlayıcı (lar) tarafından hangi araçların sağlandığı koşullarını bildiğinizden ve onayladığınızdan emin olmalısınız.

Gelecekte, web sitesi aracılığıyla yeni hizmetler ve / veya özellikler de sunabiliriz (yeni araçların ve kaynakların yayınlanması dahil). Bu tür yeni özellikler ve / veya hizmetler de bu Hizmet Şartlarına tabi olacaktır. 

BÖLÜM 8 - ÜÇÜNCÜ TARAF BAĞLANTILARI

 Hizmetimiz aracılığıyla sunulan belirli içerik, ürün ve hizmetler üçüncü taraflardan gelen materyalleri içerebilir.


Bu sitedeki üçüncü taraf bağlantıları sizi bizimle bağlantısı olmayan üçüncü taraf internet sitelerine yönlendirebilir. İçeriği veya doğruluğu incelemek veya değerlendirmekten sorumlu değiliz ve herhangi bir üçüncü taraf materyali veya web sitesi veya üçüncü tarafların diğer materyalleri, ürünleri veya hizmetleri için herhangi bir sorumluluk veya sorumluluk kabul etmiyoruz.

Malların, hizmetlerin, kaynakların, içeriğin veya herhangi bir üçüncü taraf web sitesiyle bağlantılı olarak yapılan diğer işlemlerin satın alınması veya kullanılmasıyla ilgili herhangi bir zarar veya ziyandan sorumlu değiliz. Lütfen üçüncü tarafın politikalarını ve uygulamalarını dikkatle inceleyin ve herhangi bir işleme başlamadan önce bunları anladığınızdan emin olun. Üçüncü taraf ürünlere ilişkin şikayetler, talepler, endişeler veya sorular üçüncü tarafa yönlendirilmelidir. 

BÖLÜM 9 - KULLANICI YORUMLARI, GERİ BİLDİRİM VE DİĞER GÖNDERİMLER

 İsteğimiz üzerine, belirli belirli gönderimleri (örneğin yarışma girişleri) gönderirseniz veya bizden bir istek almadan, çevrimiçi, e-posta, posta veya diğer yollarla yaratıcı fikirler, öneriler, teklifler, planlar veya diğer materyaller gönderirseniz (topluca, 'yorumlar'), herhangi bir zamanda, herhangi bir kısıtlama olmaksızın, bize ilettiğiniz yorumları düzenleyebilir, kopyalayabilir, yayınlayabilir, dağıtabilir, tercüme edebilir ve başka bir şekilde kullanabileceğimizi kabul edersiniz. Herhangi bir yorumu güvenle saklama yükümlülüğümüz yoktur.


Kendi takdirimize bağlı olarak belirlediğimiz içeriği yasadışı, saldırgan, tehdit edici, iftira niteliğinde, iftira niteliğinde, pornografik, müstehcen veya başka bir şekilde sakıncalı veya herhangi bir tarafın fikri mülkiyetini veya bu Hizmet Şartlarını ihlal eden herhangi bir yükümlülüğümüz olmayabilir, izleyemeyiz, düzenleyemeyiz veya kaldıramayız.

Yorumlarınızın, telif hakkı, ticari marka, gizlilik, kişilik veya diğer kişisel veya mülkiyet hakları da dahil olmak üzere üçüncü tarafların herhangi bir hakkını ihlal etmeyeceğini kabul edersiniz. Ayrıca yorumlarınızın iftira niteliğinde veya yasalara aykırı, küfürlü veya müstehcen materyaller içermeyeceğini veya Hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin çalışmasını herhangi bir şekilde etkileyebilecek herhangi bir bilgisayar virüsü veya başka kötü amaçlı yazılım içermeyeceğini kabul edersiniz. Yanlış bir e ‑ posta adresi kullanamaz, kendinizden başka biri gibi davranamaz veya yorumların kökenine ilişkin olarak bizi veya üçüncü tarafları yanlış yönlendiremezsiniz. Yaptığınız yorumlardan ve bunların doğruluğundan yalnızca siz sorumlusunuz. Sizin tarafınızdan veya herhangi bir üçüncü taraf tarafından gönderilen yorumlardan hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz ve sorumluluk kabul etmiyoruz. 

BÖLÜM 10 - KİŞİSEL BİLGİLER

 Kişisel bilgileri mağaza üzerinden göndermeniz Gizlilik Politikamıza tabidir. Gizlilik Politikamızı görüntülemek için tıklayınız

BÖLÜM 11 - HATALAR, YANLIŞLIKLAR VE İHMALLER

 Sitemizde veya Hizmet'te zaman zaman ürün açıklamaları, fiyatlandırma, promosyonlar, teklifler, ürün gönderim ücretleri, transit süreleri ve kullanılabilirlik ile ilgili olabilecek yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içeren bilgiler olabilir. Hizmetteki veya ilgili herhangi bir web sitesindeki herhangi bir bilgi önceden haber vermeksizin (siparişinizi verdikten sonra da dahil olmak üzere) herhangi bir zamanda yanlışsa, hataları, yanlışlıkları veya eksiklikleri düzeltme ve bilgileri değiştirme veya güncelleme veya siparişleri iptal etme ya da iptal etme hakkımızı saklı tutarız. .


Yasaların gerektirdiği durumlar dışında, fiyatlandırma bilgileri de dahil  Hizmetteki veya ilgili herhangi bir internet sitesindeki bilgileri güncelleme, değiştirme veya açıklama yükümlülüğümüz yoktur. Hizmette veya ilgili herhangi bir web sitesinde belirtilen herhangi bir güncelleme veya yenileme tarihi, Hizmetteki veya ilgili herhangi bir internet sitesindeki tüm bilgilerin değiştirildiğini veya güncellendiğini belirtmek için alınmamalıdır. 

BÖLÜM 12 - YASAKLANAN KULLANIMLAR

 Hizmet Şartlarında belirtilen diğer yasaklara ek olarak, siteyi veya içeriğini kullanmanız da yasaktır:

(a) yasa dışı herhangi bir amaç için

(b) başkalarının yasa dışı eylemlere katılmasını veya katılmasını istemek için

(c) herhangi bir uluslararası, federal, eyalet veya eyalet düzenlemelerini, kurallarını, kanunlarını veya yerel düzenlemelerini ihlal etmek için

(d) fikri mülkiyet haklarımızı veya başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal etmek veya ihlal etmek için

(e) cinsiyet, cinsel yönelim, din, etnik köken, ırk, yaş, ulusal köken veya özürlülüğe dayalı olarak taciz etmek, kötüye kullanmak, hakaret etmek, zarar vermek, iftira etmek, iftira, küçümsemek, korkutmak veya ayrımcılık yapmak için

(f) yanlış veya yanıltıcı bilgi vermek için

(g) Hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin, diğer web sitelerinin veya İnternet'in işlevselliğini veya çalışmasını etkileyecek herhangi bir şekilde kullanılacak veya kullanılabilecek virüsleri veya diğer herhangi bir tür kötü amaçlı kodu yüklemek veya iletmek için

(h) başkalarının kişisel bilgilerini toplamak veya izlemek için

(i) spam, kimlik avı, spider, crawl, tarama için

(j) müstehcen veya ahlaksız amaçlarla

(k) Hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin, diğer web sitelerinin veya İnternet'in güvenlik özelliklerine müdahale etme veya bunları atlatma için

Yasaklı kullanımlardan herhangi birini ihlal ettiği için Hizmet'i veya ilgili herhangi bir web sitesini kullanımınızı feshetme hakkımızı saklı tutarız. 

BÖLÜM 13 - GARANTİLERİN REDDİ; SORUMLULUK SINIRLAMASI

 Hizmetimizi kullanımınızın kesintisiz, zamanında, güvenli veya hatasız olacağını garanti etmiyoruz, temsil etmiyoruz.


Hizmet kullanımından elde edilebilecek sonuçların doğru veya güvenilir olacağını garanti etmiyoruz.

Zaman zaman hizmeti size bildirmeden süresiz olarak kaldırabileceğimizi veya hizmeti iptal edebileceğimizi kabul edersiniz.

Hizmeti kullanımınızın veya kullanamamanızın tamamen sizin sorumluluğunuzda olduğunu açıkça kabul edersiniz. Hizmet ve size hizmet yoluyla teslim edilen tüm ürün ve hizmetler (tarafımızdan açıkça belirtilmedikçe), kullanımınız için 'olduğu gibi' ve 'mevcut olduğu gibi', herhangi bir temsil, garanti veya herhangi bir tür ifade, şart veya ifade olmaksızın sağlanır. Tüm zımni garantiler veya satılabilirlik koşulları, satılabilir kalite, belirli bir amaca uygunluk, dayanıklılık, unvan ve ihlal etmeme dahil.  

BÖLÜM 14 - BÖLÜNEBİLİRLİK

 Bu Hizmet Şartları'nın herhangi bir hükmünün yasa dışı, geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilmesi halinde, bu hüküm yine de yürürlükteki yasaların izin verdiği ölçüde uygulanacaktır ve uygulanamaz kısım bu Şartlardan kopmuş sayılacaktır. Hizmet, bu tür bir karar, kalan diğer hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemez. 

BÖLÜM 15 - FESİH

 Fesih tarihinden önce ortaya çıkan tarafların yükümlülükleri ve yükümlülükleri, bu sözleşmenin feshi için tüm amaçlar için geçerli olacaktır.


Bu Hizmet Şartları, sizin veya bizim tarafımızdan feshedilmedikçe geçerlidir. Hizmetlerimizi artık kullanmak istemediğinizi veya sitemizi kullanmayı bıraktığınızı bize bildirerek bu Hizmet Şartları'nı istediğiniz zaman feshedebilirsiniz.

Yalnızca kendi kararımıza dayanarak başarısız olursanız veya bu Hizmet Şartlarının herhangi bir şartına veya hükmüne uymadığından şüphelenirsek, bu sözleşmeyi herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda feshedebiliriz ve ödenmesi gereken tüm tutarlardan sorumlu kalabilirsiniz. fesih tarihine ve fesih tarihine kadar; ve / veya buna göre Hizmetlerimize (veya herhangi bir bölümüne) erişiminizi engelleyebilir. 

BÖLÜM 16 - SÖZLEŞMENİN TAMAMI

 Bu Hizmet Şartlarının herhangi bir hakkını veya hükmünü kullanmamamız veya uygulamamamız, bu hak veya hükmün feragat edilmesi anlamına gelmez.


Bu Hizmet Şartları ve tarafımızca bu sitede veya Hizmetle ilgili olarak yayınlanan tüm politikalar veya çalışma kuralları, sizinle aramızdaki tüm anlaşmayı ve anlayışı oluşturur ve Hizmet kullanımınızı yönetir, önceki veya eşzamanlı anlaşmaları, iletişimleri ve teklifleri geçersiz kılar. , sözlü veya yazılı olsun, sizinle aramızda (Hizmet Şartlarının önceki sürümleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere).

Bu Hizmet Şartları'nın yorumlanmasındaki herhangi bir belirsizlik, taslağı hazırlayan tarafa karşı yorumlanamaz. 

BÖLÜM 17 - GEÇERLİ KANUN

 Bu Hizmet Şartları ve size Hizmet verdiğimiz her türlü ayrı sözleşme, Türkiye yasalarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır. 

BÖLÜM 18 - HİZMET ŞARTLARINDAKİ DEĞİŞİKLİKLER

 Hizmet Şartları'nın en güncel sürümünü istediğiniz zaman bu sayfada inceleyebilirsiniz.


Kendi takdirimize bağlı olarak, web sitemize güncelleme ve değişiklik göndererek bu Hizmet Şartlarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Değişiklikler için internet sitemizi periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu Hizmet Şartları'nda yapılan herhangi bir değişikliğin yayınlanmasının ardından internet sitemizi veya Hizmetimizi kullanmaya devam etmeniz veya erişiminiz, bu değişikliklerin kabul edildiği anlamına gelir. 

BÖLÜM 19 - İLETİŞİM BİLGİLERİ

Hizmet Şartları ile ilgili sorular info@svenn.co adresinden gönderilmelidir.

bottom of page