top of page

GARANTİ ŞARTLARI & ÜCRET İADESİ

GARANTİ KAPSAMINDA ÜRÜN İADESİ

İnternet sitemiz aracılığıyla satın alınan tüm saatler 1 yıl üretici ve satıcı garantisi altındadır. Satın aldığınız saatte herhangi bir üretim hatası varsa, keşif işleminden sonra kusur onarılır veya saatiniz yenisiyle değiştirilir.

Garanti kapsamında bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen info@svenn.co adresinden bizimle iletişime geçin. Garanti koşullarında değerlendirilebilmesi için saatin faturasıyla birlikte gönderilmesi gerektiğini vurgulamak isteriz. Aksi takdirde, sorumlu müşteri hizmetlerimiz garanti prosedürlerini uygulamaya başlayamaz.

Garantiden yararlanabilmek için lütfen ürünün talimatlara göre kullanılması gerektiğini unutmayın. Çizikler, aşınma ve yanlış kullanım gibi hasarlar garanti kapsamı dışındadır.

GARANTİ DIŞI DURUMLAR

1- Yanlış kullanımdan kaynaklanan kırıklar, çizikler ve hasarlar
2- Saatlerimiz ahşaptır. Bu nedenle metal saatler ile birebir aynı dayanıklılık düzeyinde değildirler. Ürünün baskıya maruz kalması veya ezilmesi nedeniyle ürün üzerinde hasar meydana gelebilir.
3- Nem, aşırı soğuk, aşırı sıcak, aşırı gerginlik, toz gibi çevresel etkilere maruz kalması nedeniyle meydana gelen tüm hasarlar; özellikle nem ve su altında kalması
(Lütfen ürünlerin sadece sıçramaya karşı dayanıklı olduğunu unutmayın)
4-Güvenlik kurallarına uymamak
5-Kullanıcı talimatlarına uymamak
6-Çarpma veya yüksekten düşme gibi darbelere maruz kalma
7-Yetkisiz onarım denemeleri

NOT: Ahşabın doğasından kaynaklanan renk ve desen farklılıkları garanti kapsamı dışındadır.

Saatlerimizle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. 

ÜCRET İADESİ

Ürünü aldıktan sonra 15 gün içinde, arızalı ürün, sevmeme veya fikrini değiştirme gibi nedenlerle iade edilebilir.

Lütfen saatlerimizin ahşaptan yapılmış olduğunu unutmayın. Bu nedenle, size gönderilen saatin rengi ve deseni web sitemizdeki saatlerden biraz farklı olabilir. Lütfen hafif desen ve renk farklılıklarının tamamen normal olduğunu ve kesinlikle kusur olmadığını unutmayın.

Geri ödeme prosedürü kurallarımıza göre, ürün iade edilip kullanılmamalı ve hasar görmemeli ve ayrıca tüm belgeleriyle birlikte orijinal kutusunda olmalıdır.

Ürünü iade etmeden önce lütfen bizimle iletişime geçin. Dikkat edilmesi gereken önemli bir kural, ürünün iadesi durumunda kargo ve kişiselleştirme maliyetlerinin geri ödenmeyeceğidir. Geri gönderim bedeli müşterilerimizin sorumluluğundadır.

Ürün ve Ücret İade Politikasını görmek için tıklayın

Lütfen bizimle email veya iletişim sayfamız üzerinden irtibata geçiniz.

info@svenn.co

bottom of page